03-9320230

הפקת אירועים עסקיים

תפאורה לסוף שנה

תפאורה לסוף שנה עושים אירוע לסוף שנה ? תהנו ! אבל רגע שכחתם משהו תפאורה לסוף שנה אצלינו תקבלו תפאורה… (קרא עוד…)


עיצוב תפאורה לשבועות

עיצוב תפאורה לשבועות צריכים עיצוב תפאורה לשבועות הגעתם למקום הנכון פה אנחנו עושים תפאורה… (קרא עוד…)


עיצוב תפאורה

עיצוב תפאורה בשנים האחרונות אנו עדים לתנופה רחבה בכל הקשור בבניית תפאורה מתאימה לאירועים,הן פרטיים והן עסקיים. בעבר, התפאורה באירועים כללה לרוב סידורי פרחים ובלונים בצורות שונות לכל היותר, אך כיום ניתן… (קרא עוד…)


תפאורה להצגות

תפאורה להצגות עושים הצגה ? מחפשים תפאורה להצגות , הגעתם למקום הנכון, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם בתפאורה… (קרא עוד…)


עיצוב ותפאורה

חזרה לעיצוב ותפאורה עיצוב ותפאורה – ארץ הפלאות פסטיבל הפלאות : נהפוך את האירוע לארץ הפלאות…הקהל יגיע לעולם קסום בעקבותיו של השפן הממהר  דרך מסדרון הדלתות בעל דלתות בגדלים שונים מגובה 2 מטר עד 80 ס”מ (לילדים הקטנים)… (קרא עוד…)


ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים למי שרוצה להישאר במשרד אנו מציעים מבחר גדול של אטרקציות לאירועי תמריץ שוברי שגרה, הפורצים את הלו”ז עם צוות שחקנים עליז שמגיע בתלבושות מקוריות, מחלק שי באווירה החג או האירוע, מקיים סדנאות והפעלות… (קרא עוד…)


הפקת אירועים עסקיים

אירועי גיבוש והפתעות לחגים וימי כיף, ערבי נושא, קידום מכירות, השקת מוצר. בסגנונות רבים כגון: מערב פרוע, היער הקסום,אלף לילה ולילה, ימי הביניים, ועוד. סדנאות מגוונות: סדנאות קצב ותיפוף, הוליסטיות,ריקודים… (קרא עוד…)


תפאורה לאירועים – העץ הקסום

  חזרה לתפאורה לאירועים יש לנו הצגה קסומה – העץ הקסום שמה. זו הצגה אינטראקטיבית חווייתית בה משתתף העץ הענק (בממדים של גובה 3.5 מטר וענפיו מתפרסים על כ 4 מטר) בעל פני אדם,המניע את ידיו ומדבר עם הקהל, הוא משתף את הילדים… (קרא עוד…)


אירועי קונספט

חזרה לאירועי קונספט אירועי קונספט – אליסה בארץ הפלאות נהפוך את האירוע לארץ הפלאות…הקהל יגיע לעולם קסום בעקבותיו של השפן הממהר  דרך מסדרון הדלתות בעל דלתות בגדלים שונים מגובה 2 מטר עד 80 ס”מ (לילדים הקטנים) אשר… (קרא עוד…)


אירועי קונספט

חזרה לאירועי קונספט אירועי קונספט – אגדות … (קרא עוד…)


ריקודי בטן

ריקודי… (קרא עוד…)


דמויות שטח

חזרה לדמויות שטח דמויות שטח -… (קרא עוד…)


מפלי שוקולד להשכרה

. . . מפלי שוקולד להשכרה, איכותי וגם טעים, במחירים זולים מאוד, לפרטים… (קרא עוד…)


מופעי קברט

… (קרא עוד…)


ימי כיף

עובד מרוצה כולם מרוצים- ימי כיף כל מי שהוא בעל עסק, שבו מועסקים עובדים בשכר, מכיר את המשפט “כשהעובד שלך מרוצה כולם מרוצים”. עובד שמתוגמל ומרגיש מוערך הוא עובד חרוץ שאוהב את מקום העבודה שלו ויהיה מוכן להשקיע בו. לא רבים… רא עוד…)


אירועי קדם

קידום מכירות בשוק תחרותי אנחנו לא יכולים להישאר רדומים על המדף: המותג שלנו חי ונושם קריאייטיב, והלקוח מצפה לפגוש אותו בצורה חווייתית ולא שגרתית. כדי שתוכלו להתבלט בין מבחר הדוכנים בתערוכה או בכנס הבא, ליצור תדמית… (קרא עוד…)


אירועי קדם

קידום מכירות בשוק תחרותי אנחנו לא יכולים להישאר רדומים על המדף: המותג שלנו חי ונושם קריאייטיב, והלקוח מצפה לפגוש אותו בצורה חווייתית ולא שגרתית. כדי שתוכלו להתבלט בין מבחר הדוכנים בתערוכה או בכנס הבא, ליצור תדמית… (קרא עוד…)


אירועי קונספט

אירועי קונספט לקראת האירוע הבא אנחנו מציעים לכם שירותי הפקה אמנותיים, הלוקחים קונספט נבחר והופכים אותו לעולם ומלואו. נשמח לעזור לכם לגבר קונספט רענן ומקורי, לתפור סביבו תפאורה עוצרת נשימה, להוסיף מערכות תאורה ושמע… (קרא עוד…)


דמויות שטח – נסיכה

דמויות שטח – אבירים ונסיכות מופעי אש, אטרקציות, אטרקציות לאירועים,  הלהבות הפקות אומנותיות, הלהבות, אטרקציות לבת מצווה, אטרקציות לבר מצווה, אטרקציות לאירועים, אטרקציות לילדים, אטרקציות לחתונה, עיצוב לאירועים, עיצוב… (קרא עוד…)

להזמנות או יעוץ

התקשרו או השאירו פרטים

שירותי תפאורה להפקות מסחריות ופרטיות, בר נייד לאירועים,
מופעי מחול בהשראת תרבויות העולם, מופעי להטוטנות, קפוארה, מועדונים וחישוקי אוויר, מופע אפריקאי עם
מעגלי תיפוף, ריקוד ותלבושות אותנטיות, הרכבים
מוזיקליים ועוד.

03-9320230