03-9320230

תפאורה להשכרה

מי צריך תפאורה להשכרה?

החלטת לארגן אירוע לבד? אתה חייב תפאורה שתזכיר את מצרים העתיקה או את ישראל בשנות החמישים? מתחשק לך לעצב יער אגדות בשטח בנוי? עם תפאורה הכל אפשרי. אבל מאיפה מתחילים? ראשית עליך להחליט על הקונספט לאירוע אותו אתה מתכוון לעצב. זה יכול להיות אירוע שבו כל האלמנטים ידמו ספינה בים, או בכלל עיצוב חוף ים באמצע אולם. ברגע שתבחר את הקונספט של האירוע, עליך לבחור מעצב תפאורה, שיבנה עבורך סקיצה של איך החלל אמור להיראות, זאת בהתחשב בגורמים כמו גודל החלל, גובהו, מגבלות כמו חשמל ומים, כניסות ויציאות חירום וכו’.

תפאורה להשכרה

לא משנה באיזה תפאורה תבחר ביחד עם המעצב שלך, רוב הסיכויים שלא יהיה לכם את הכלים והאביזרים לצורך ביצוע המשימה. בין אם מדובר בתפאורה של בובות ענק או בכלל קוליסות, תצטרכו להשכיר את חלקי התפאורה מחברות המתמחות בכך. קיימות כיום בשוק מגוון חברות, שמחזיקות מחסנים עם מלאי בלתי מוגבל של אביזרים מיוחדים או עתיקים לצורך תפאורה. באמצעות השכרת תפאורה תוכלו לייצר איזה עולם שתרצו בחתונה שלכם, יומולדת של הילד שלכם, או בכלל באירוע החברה הקרוב שלכם. חשוב לזכור שתפאורה עושה את ההבדל, יותר מאוכל ואטרקציות, זאת מכיוון שהיא מבנה את העולם בו מתקיים האירוע שלכם והיא משאירה רושם וזיכרון אצל האורחים שלכם. כמו כן התפאורה לנצח תישאר מתועדת באמצעות התמונות מהאירוע. 

מי עוד צריך תפאורה להשכרה-

משכירים תפאורה לא רק לאירועים. לא פעם יש צורך בתפאורה להצגות תאטרון, מופעים שונים ואפילו תוכניות טלויזיה וסרטים. בכל מקום בו עלינו לייצר חלל מסויים, במקום שאיננו דומה לאופי החלל, נצטרך להשתמש בתפאורה. התפאורה המושכרת תייצר אשליה שלכאורה המקום משמש לצורך מסויים למרות שהוא לא. במידה ותרצו לשכור חלקי תפאורה, מומלץ לפנות למומחים בתחום, שיוכלו לסייע לכם לבחור את התפאורה המתאימה לכם ביותר ואפילו לסייע בתחום עיצוב התפאורה בחלל שתבחרו.

חלק ממחסני התפאורות מחזיקים קטלוג מסודר ומפורט, חלקם אפילו מפורסמים באינטרנט. באופן הזה תוכלו בלחיצת כפתור לבחור את התפאורה לאירוע הבא שלכם.

להזמנות או יעוץ

התקשרו או השאירו פרטים

שירותי תפאורה להפקות מסחריות ופרטיות, בר נייד לאירועים,
מופעי מחול בהשראת תרבויות העולם, מופעי להטוטנות, קפוארה, מועדונים וחישוקי אוויר, מופע אפריקאי עם
מעגלי תיפוף, ריקוד ותלבושות אותנטיות, הרכבים
מוזיקליים ועוד.

03-9320230